NE FELEDD A KÓDOD!

KÓD:SILVER250.800 Ft (40.000 Ft+ Áfa) felett 2% kedvezmény.

KÓD:GOLD488.900 Ft (70.000 Ft + Áfa) felett 4% kedvezmény.

KÓD:GREEN6127.000 Ft (100.000 Ft+ Áfa) felett 6% kedvezmény.

Karrier

SALES MANAGER
A Greenstic, a lebomló éttermi csomagolóanyagok hazai szakértője
Sales Manager munkatársat keres!

A Greenstic környezetbarát, lebomló anyagokból készült termékeket kínál kedvező áron,
igazodva a piaci trendekhez és a jogszabályokhoz.

Lételemed a pörgés és mindenkivel megtalálod a közös hangot?
Jelentkezz hozzánk Sales Managernek!

Miért válassz minket?
Mert nálunk naponta inspirálódhatsz, ha Neked is számít,
hogy a környezetünket ne terheljük tovább az egyszer használatos műanyagokkal.
Mert versenyképes juttatási csomagot kínálunk
(alapfizetés, céges autó és bónusz).
Mert dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lehetsz, biztos vállalati háttérrel.
Mert rugalmas munkavégzési lehetőséget biztosítunk,
azaz Te készíted el a munkabeosztásodat.
Mert 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk.
Mert elkötelezettek vagyunk a környezetünk és a társadalom iránt.

Főbb feladatok
Értékesítés
Új potenciális partnerek felkutatása elsősorban a HORECA szektorból.
Az étterem látogatások riportálása
Szerződések előkészítése és megkötése

Mit várunk Tőled?
Értékesítési vénát, teljesítményorientált szemléletet.
Eredmény- és ügyfélorientált gondolkodást.
Stratégiai szemléletet és felelősségtudatot.
Jó kommunikációs és problémamegoldó készséget.
Önálló munkavégzést egyéni időbeosztással.
„B” kat. jogosítványt és járművezetési gyakorlatot.

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
Társalgási szintű angol nyelvtudás

Szükséges tapasztalat:
Kevesebb, mint 5 év

Szükséges végzettség:
Középiskola

Szükséges nyelvtudás:
Angol alapfok

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely,
elsősorban Budapest és környéke.

Önéletrajzodat a karrier@greenstic.hu-ra várjuk.

Magyar
Magyar